Lumon VT3

Lumon piedāvā plašas iespējas Jūsu sapņu terases izveidei!

Kad izvēlēsieties terases iestiklošanas veidu, pievērsiet uzmanību Jūsu mājas ārējam izskatam un arhitektūrai. Mēs būvējam stikla terases, kuras kalpos gadu desmitiem.

Terase VT3 - ir standartizēta terases sistēma, kura sastāv no pamatiem, karkasa, stikla jumta, karnīzēm un stiklojuma.

Lumon VT3 stikla terase ir pabeigts izstrādājums. Individuālā pieeja un skandināvu dizains šo terasi padara vieglu lietošanā un spēj apmierināt pat viss prasīgāko estētu.

Pamatos parasti ietilpst skrūvju pāļi, koka brusas pamatam un terases dēļi virsējam klājam. Koka brusas apstrādātas ar attiecīgiem aizsargmateriāliem saskaņā ar standartizētu izturības klasi.

Lai aizsargātu terases jumtu no saules stariem uz jumta stiklu paneļiem ir iespējams uzstādīt bīdāmas žalūzijas. Pieejamas divu dažādu toņu: baltas un pelēkas, ar dažādu gaismas caurlaidību.

Visi stiklotās terases stiprinājumu elementi ir no nerūsējošā tērauda.

Lumon terase - ir ne tikai bauda acīm, bet arī bauda to lietot ekspluatācijā. No piemājas terases paveras neierobežojošs skats uz tuvējo apkārtni. Esiet tuvāk dabai!

Apmierina pašu prasīgāko estētu.

Karkass tur visus galvenos konstrukciju elementus. Karkasa vertikālās statnes novietotas stūros, ja nesošo brusu starpā ir lielāks attālums, tad statnes tiek konstruētas arī starp tām. Alumīnija karkasa detaļas krāsotas ar poliestera pulverkrāsu.

Jumts tiek izgatavots no 8mm (min.) rūdīta stikla ar pulētam malām. Iespējami stikla tonējumi: caurspīdīgs, matēts, pelēks, zaļš, brūns. Sānu karnīzes arī no 8mm (min.) rūdītā stikla tiek stiprinātas pie malējām jumta spārēm.

Lietus ūdeņu noteksistēmu nodrošina notekcaurule no alumīnija un plāna lokšņu tērauda atlējuma ar plastikāta pārklājumu. 

Pilns pakalpojuma komplekts ar stikla terases Lumon VT3 uzstādīšanu atbrīvos Jūs no liekām problēmām un nekavēs laiku, bet ienesīs Jūsu dzīvē patīkamas emocijas vērojot četrus gadalaikus pie jebkuriem laika apstākļiem.

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu