Balkonu margas, norobešojošās konstrukcijas

LUMON balkonu margu sistēmas ir daudzveidīgas gan profilu iespējās, krāsās, gan veidos.

Šīm sistēmām ir raksturīgi universāli inženiertehniskie risinājumi, pēc izpildes un stiprinājumu metodēm. Skandināvu kvalitāte apstiprināta ar starptautiskiem sertifikātiem un ilggadējā pieredze būvniecības nozarē piedāvā neierobežotas iespējas balkonu margām jebkuram arhitektūras projektam.

Lumon balkonu margu konstrukcijas tiek projektētas individuāli, to elementi tiek izgatavoti, ražoti individuāli katra projektam un montējamas objektā kā gatavas konstrukcijas.

Balkonu margu sistēma Lumon sastāv no savstarpēji savienojamiem alumīnija profiliem, kurus izstrādājuši tehnologi tieši priekš norobežošanas. Konstrukcijā ietilpst vertikālās sastatnes, margas un citi profili, kurus izmanto stikla vai cita materiāla stiprināšanai.

Alumīnija profils tiek krāsots ar pulverkrāsu. Krāsu izvēle ir iespējama pēc RAL krāsu kataloga. Visi stiprinājuma elementi ir izgatavoti no nerūsējošiem materiāliem. Norobežojošo daļu slēpto zonu apšuvums iespējams no attiecīga, necaurspīdīga  stikla vai arī cita piemērota celtniecības materiāla.

Attālums starp norobežojumu statnēm atkarīgs no izmantojamā materiāla, stiprinājumu iespējām, laika apstākļu slodzes, kuras raksturīgas konkrētam reģionam, kur tiks uzstādīta konstrukcija.

Visi Lumon balkonu iestiklošanas elementi tiek ražoti, komplektēti mūsdienīgā, ar jaunākām iekārtām aprīkotā ražotnē, kura atrodas Somijā, pilsētā Kouvola. Gatavās detaļas tiek iepakotas atbilstoši transportēšanai, lai piegādātu uzreiz objektā jebkurā pasaules malā.

Produkcijas sortiments

Balkonu fasāžu produkcijas sortimentā ietilpst daudz dažādu norobežojošo un savstarpēji savienojamu bez rāmju Lumon iestiklošanas veidu. Papildus komplektējošie elementi tādi kā žalūzijas un sadalošās starpsienas var tikt pievienotas

Mums un arī Lumon ir svarīgs katrs no balkonu iestiklošanas un norobežošanas projektiem. Tāpēc ražošanas procesā noteikti tiek ņemti vērā oficiālie objekta struktūras rādītāji. Projektēšanas laikā tiek ņemtas vērā individuālās objekta iezīmes, tādas kā dažādu veidu stiprināšanas iespējas, vēja slodzes un ūdens notekas sistēmas.