Terases iestiklojums

Pagariniet vasaras sezonu ar iestiklotu terasi!

Tas ir iespējams ar LUMON bezrāmju iestiklošanas sistēmu.

Jums būs iespēja visu cauru gadu pavadīt laiku saskarē ar dabu. Doma par brokastīm pie dabas, jebkurā gada dienā, vai arī Jūsu bērni rotaļājas terasē pat tad, ja ārā līst lietus, kā arī vakari pie kafijas tases vērojot saules rietu, tas ir iespējams ar mūsu bezrāmju bīdāmo iestiklošanas sistēmu terasēm.

Terases tiek izgatavotas atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām. Mēs palīdzēsim Jums jaunās terases būvniecībā kā arī ar mūsu bezrāmju bīdāmās konstrukcijas palīdzību Jūs varat pārveidot jau esošo terasi.

Gada siltajā laika periodā Jūs varat pilnībā atbīdīt terases stiklojumu un izbaudīt svaigo gaisu un saules starus, tajā pat laikā vienlaicīgi kontrolējot gaisa temperatūru terasē. Taču aukstā laikā varat pavadīt laiku terasē bez lietus, kritušām koku lapām, vēja un sniega. Radiet dzīvojamo zonu saskarē ar dabu, kuru vienmēr esat vēlējušies. Mēs Jums palīdzēsim realizēt sapni ar Lumon bezrāmju terašu iestiklojumu.

Moderna un eleganta terase ar bezrāmju iestiklojumu

Lumon izgatavo terašu iestiklojumu ar jau iepriekš izstrādātiem standarta elementiem, kuri lieliski iederēsies Jūsu mājas vidē. Terases jumts un karkass, balkonu iestiklošana un norobežojošie elementi. Kombinējot šīs iespējas Jums būs bezgalīgs skaits variantu savas terases radīšanai.

Pats vieglākais atvērtas terases iestiklošanas variants ir sānu daļās uzstādīt stikla sienas. Gala rezultātā bīdāmie bezrāmju elementi pārvērtīs Jūsu verandu elegantā iestiklotā terasē.

Terases bīdāmā bezrāmju iestiklošana - pats labākais un elegantākais variants terasei, stiklojums no grīdas līdz pat griestiem, kas nodrošina lielisku panorāmas skatu!

Divi horizontāli alumīnija profili, kuri tiek stiprināti pie griestiem un grīdas, ar iespēju iegremdēt to grīdā, lai neveidotu slieksni. Stikla rūtis ir no 8, 10 vai 12 mm rūdītā stikla, tās tiek stiprinātas pie profiliem. Tāpat kā mūsu balkonu iestiklošanas sistēma arī terases stikla paneļi nav smagi un ir viegli bīdāmi, salokāmi, taču var izturēt vēja brāzmas līdz pat 300 km/h.

 Terases iestiklojums 6Т

Terases iestiklojums 6Т

 Terases sistēma VT3

Terases sistēma VT3