Reynaers

Reynaers Aluminium ir ir viena no Eiropā vadošajām kompānijām, kas specializējusies mūsdienīgu un drošu risinājumu izstrādē no alumīnija!

  • logiem,
  • durvīm,
  • bīdāmajām durvīm,
  • fasādēm,
  • verandām,
  • oranžērijām
  • un saules aizsardzības sistēmām.


Reynaers vadās pēc energoefektivitātes principiem.

Ar Reynaers plašo produkcijas sortimentu SIA Tehnodizains izstrādā individuālus risinājumus visiem tirgus sektoriem - no dzīvojamiem objektiem līdz komerciālajiem un rūpnieciskajiem.

Visas augsti kvalitatīvās Reynaers sistēmas atbilst visaugstākajām prasībām no komforta, drošības, arhitektūras projektēšanas un energoefektivitātes viedokļa.

Logu-Durvju sistēma  Reynaers CS 86 HI ir visoptimālākais un vispraktiskākais risinājums mūsu reģionā.

CS 86-HI ir daudzkameru sistēma logiem un durvīm, kas apvieno pievilcīgu dizainu, optimālu stabilitāti un augstu siltuma izolāciju.

Pateicoties izolācijas karkasa starplikām, CS 86-HI sasniedz U- vērtību līdz 1,2 W/m²K, padarot šo sistēmu par augstas energoefektivitātes sistēmu. Elastīgās izplešanās starplikas durvju ventilācijā nodrošina stabilitāti visos laika apstākļos.

Sistēma nodrošina uz iekšpusi atveramus logus un uz iekšpusi un ārpusi atveramas durvis līdz 3 metriem augstuma. Turklāt, CS 86-HI durvis piedāva dažāda veida grīdas savienojumus, lai nodrošinātu skaņas, mitruma un siltuma izolāciju.

Rāmis: 77 mm
Ventilācija: 86 mm (logam), 79 mm (durvīm)

Sīkāka informācija par Reynaers produktiem šeit

Sazināties ar mums

Sergejs Bespalovs
+371 67 189 221
sb@tehnodizains.lv

Sazināties ar mums

Jaunums!!!  Hi-Finity sistēma Hi-Tec stilā!

Īpaši pilsētvidei draudzīgas ir Reynaers "Hi-Finity" bīdāmās durvis ar īpaši šauro, smalko dizainu, kā rezultātā durvīm un logi nav tik biezs rāmis tā radot lielu pārredzamību un vairāk gaismas iekļūšanu telpā.


Tas faktiski rada sajūtu, nemanāmu pāreju, savienošanos ar dabu bez redzamām robežām, tomēr ar visiem noteikumiem, lai pilnvētīgi funkcionētu mūsdienu pilsētu būvprojektos.

Šaurie profili - "sānu līnijas" ir tikko manāmas, bet saglabā bīdāmās sistēmas izturību un funkcijas. Inovatīva stikla līmēšana uz alumīnija profiliem ļauj saglabāt gludu virsmu un ir iespējami lieli stikla paneļi, ar svaru līdz pat 500 kilogramiem.