Automātiskās barjeras

Patiesi inovatīvās formas un bezkompromisa drošība

Ditec Qik automātiska barjera ir sinonīms uzticamībai: tā ir pārbaudīta vairāk kā 1 miljonu ciklu periodā, tās atvēršanas ātrums ir līdz 2 sekundēm (90 °) un tā ideāli iederas jebkurā vidē.

Pieejamas 3 versijas:

  • 230V AC maiņstrāvas tīklā līdz 3,5m plata eja
  • 24 V DC līdzstrāvas tīklā līdz 5,8m plata eja
  • 24 V DC līdzstrāvas tīklā līdz 7,6m plata eja


24 V līdzstrāvas modeļu sensora sistēma nodrošina absolūtu darba drošību, regulē ātrumu un nepārtraukti regulē iedarbības spēku, nekavējoties reaģē uz šķēršļiem un reģistrē palēninājumu.

Ditec Qik sortiments pilnībā atbilst ES direktīvām.

Piemērots mūsdienīgs izskats un akcents detaļām smagos ekspluatācijas apstakļos

Visas kniedes ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, bez metinātiem elementiem, kas garantē ilgu kalpošanas laiku un nemainīgu darbības kvalitāti. Augstspiediena liets alumīnija reduktors nodrošina vienkāršu uzstadīšanu, ilgāku kalpošanas laiku un vieglu tīrīšanu.


Izturēts vairāk kā pusotru miljonu ekspluatācijas ciklu tests

Zemsprieguma reduktors nodrošina ļoti augstu operāciju skaitu. Izmēģinājumu laikā reduktors viegli sasniedza pārsteidzoši augstu rezultātu: vairāk kā 1 500 000 operācijas

Droša piekļūšanas sistēma

Ditec Qik šlagbaumi, pievienoti iekārtu uzraudzības sistēmai LAN tīklā, efektīvi risina visus piekļūšanas uzdevumus un ļoti vienkārši izmantošanā.

Lai darbinieki un klienti varētu pārvaldīt barjeru, tiek piedāvāts plašs risinājumu klāsts:

  • tālvadības pults,
  • tradicionāli atslēgas vai tastatūras vadības taustiņš,
  • LAN raidītāja sistēma
  • vai "žetons" vienreizējai barjeras kontrolei. Tas ir lielisks risinājums apmeklējamām viesnīcām, sporta centriem, veikaliem un restorāniem, kur nepieciešama ātra un vienkārša kontrolēta piekļuve.


Turklāt "magnētiskās kontūras" sistēma ir ļoti praktiska un vienkārši lietojama.
Ceļa segumā iestrādāts sensors nodrošina automātisku barjeras kontroli, kad to šķērso automašīna, tādējādi saglabājot regulāru plūsmu bez nevēlamām rindām.Sazināties ar mums