Balkonu un terašu bezrāmju iestiklojums

Vai jums ir vēlme skaisti iestiklot balkonu, lodžiju vai terasi? 

Kurš gan no mums nesapņo  ar komfortu baudīt dabas skaistumu un tuvumu visos četros gadalaikos, pavadīt laiku ar draugiem vai ģimenes lokā neattālinoties no dabas.

Bezrāmju stiklojums LUMON - tas ir lielisks veids, lai Jūsu māja kļutu praktiska un ērta. LUMON konstrukciju galvenā vērtība ir spēja radīt maksimāli gaišas, pārredzamas un atvērtas telpas sajūtu.

Skandināvu dizaina lakoniskās līnijas apvienojumā ar augstu kvalitāti izskaidro LUMON bezrāmju sistēmas popularitāti Eiropā. Vairāk kā miljons lietotāju atzīst LUMON kā labāko interjera risinājumu -  pievienojoties tiem un ar labsajūtu izbaudiet gadalika maiņu.

  • Lodžiju, balkonu iestiklošana - tas ir teicams veids, kā paplašināt jūsu dzīvokļa, mājas vai biroja platību, iegūstot vairākus liekus kvadrātmetrus.
  • Ar terašu iestiklojuma palīdzību terases var padarīt par platību, kas pasargāta no laika apstākļu ietekmes, saglabājot terases tīrību un būtiski samazinot apkures izdevumus.

 

Praktiskums, drošums un stilīgs dizains ir LUMON stiklojuma vizītkarte uz visiem laikiem.


Kāpēc tieši LUMON?

  • Pirmkārt,  bezrāmju stiklojuma sistēmas LUMON izmantošana, ir viens no mūsdienīgiem elegantiem risinājumiem, kas pasargā no nokrišņiem un būtiski samazina ielas trokšņu līmeni (ielas trokšņu līmenis samazinās par 10-15 decibeliem). 
  • Otrkārt, šāds iestiklošanas veids sniedz iespēju iegūt funkcionālu dzīves telpu un palielina Jūsu ipašuma vērtību.
  • Stiklojumam nav ne rāmju, ne arī kādu citu vertikālu balstu ne no iekštelpu puses, ne arī no ārpuses, tāpēc stiklojums ir vizuāli viegls, caurspīdīgs, gandrīz nepamanāms un  nebojā ēkas kopējo arhitektonisko tēlu.
  • Bezrāmju stiklojums ir salīdzinoši drošs pret ielaušanos, to tikpat kā nav iespējams atvērt no ārpuses.
  • Saliekamās stikla vērtnes ir ērtas lietošanā un kopšanā. Tās viegli pilnībā sabīdīt uz sāniem, tādejādi iegustot pilnīgi atvērtu telpu. Vērtnes veras uz iekšu, tāpēc viegli kopjamas.
  • Sistēmai nav nepieciešama specifiska tehniska apkope; pietiek, ja reizi gadā skrituļus ieeļļo ar aerosola veida silikonu
  • Stiklojumam izmanto vienīgi rūdītu drošības stiklu 6;8 vai 10 mm biezumā atkarībā no vēja slodzēm un stiklojuma izmēriem. Šāds stikls ir 5 reizes izturīgāks par parastu stiklu.

Produkcija Lumon