Dorma HSW-GP horizontālā bīdāmā sistēma

Horizontālā bīdāmā starpsiena ar nerūsējošā tērauda punktveida stiprinājumiem

HSW_GP bīdāmās sistēmas veids ir īpašs ar to, ka tiek izmantots MANET punktveida stiprinājums apvienojumā ar bīdāmās sistēmas sliedēm. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda komponenti un apslēptie punktveida stiprinājumi ir ideāli piemēroti mūsdienu arhitektūras prasībām.

DORMA HSW sistēma

Visos gadījumos, kad Jums ir nepieciešama viegla, vienmērīga un nepārtraukta starpsienas bīdīšana, transformēšana, lai atdalītu vienu telpu no otras, kad galvenais uzsvars tiek likts uz caurspīdīgumu un eleganci, risinājums ir - stikla elementi!
Pateicoties universālām stikla starpsienām DORMA HSW piedāvā ideālu variantu telpas sadalīšanai un apvienošanai balstoties uz tiešu Jūsu nepieciešamību un vajadzību. Plašā komponentu daudzveidība, šīm universālajām sistēmām, spēj nodrošināt augstu drošību, skaņas izolāciju un samazina enerģijas patēriņu - tieši tas, kas Jums ir nepieciešams!

Pievilcīgs risinājums

Bīdāmām stikla starpsienām ir pieejams daudzveidīgs konstruktīvs risinājums, lai apmierinātu praktiski jebkuras vietas montāžas prasības, radītu nepieciešamo atmosfēru un pildītu savas funkcijas.
DORMA sistēma spēj piedāvāt pievilcīgus risinājumus jebkuram pielietojumam, ja ir nepieciešama viegla un atvērta starpsiena, aizsardzība no caurvēja, skaņas izolācija, vai siltumizolācija, DORMA sortimentā noteikti var atrast piemērotu starpsienu furnitūru.
HSW-GP sistēmā neizmanto rāmjus, tāpēc stikla starpsiena būs pilnībā caurspīdīga un pārredzama. Tāpat arī ritošā daļa ir lakoniska, neakcentējot tās esamību, bet arī nezaudējot uzticamību ekspluatācijas ziņā.

Lakonisks dizains

HSW sliede apvienojumā ar MANET nerūsējošā tērauda stiprinājumiem piedāvā drošus risinājumus dažādas formas starpsienu iespējām un sabīdīšanas konfigurācijas. Pateicoties šīm iespējām sistēma piedāvā ekskluzīvu izskatu apvienojumā ar mūsdienīgu dizaina risinājumu.

Funkcijas

Neatkarīgi no tā vai tiek izmantoti punktveida stiprinājumi MANET veramām durvīm, bīdāmām durvīm vai kādās mazākās versijās kā stiprinājumi furnitūrai - viņiem vienmēr ir augsta kvalitāte un vienmēr var nodrošināt harmonisku dizainu saskaņā ar apkārtējo vidi.

Tehniskie parametri

  • Paneļa max augstums 3000mm
  • Paneļa max platums 1200mm
  • Paneļa max svars 100 kg
  • Stikls - rūdītais, ar biezumu 10 mm vai 12 mm

Sazināties ar mums

Svetlana Fjodorova
+371 29 992 195
svetlana@tehnodizains.lv

Sazināties ar mums

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu