Dorma HSW-G Stikla sabīdāmās starpsienas

Horizontāli bīdāmā starpsiena caurspīdīgam vieglumam

Bīdāmie stikla paneļi HSW-G sistēmā nodrošina caurspīdīgumu un vieglumu, jo netiek izmantoti sānu rāmji. Visi ritošo funkciju nodrošinošie elementi tiek slēpti aiz augšējā un apakšējā profila ar dekoratīvā elementa funkciju. Šis, dekoratīvais sedzošais vāks uz klipšiem ir iespējams dažādu materiālu un krāsu izpildījumā.

DORMA HSW sistēma

Visos gadījumos, kad Jums ir nepieciešama viegla, vienmērīga un nepārtraukta starpsienas bīdīšana, transformēšana, lai atdalītu vienu telpu no otras, kad galvenais uzsvars tiek likts uz caurspīdīgumu un eleganci, risinājums ir - stikla elementi!
Pateicoties universālām stikla starpsienām DORMA HSW piedāvā ideālu variantu telpas sadalīšanai un apvienošanai balstoties uz tiešu Jūsu nepieciešamību un vajadzību. Plašā komponentu daudzveidība, šīm universālajām sistēmām, spēj nodrošināt augstu drošību, skaņas izolāciju un samazina enerģijas patēriņu - tieši tas, kas Jums ir nepieciešams!

Pievilcīgs risinājums

HSW-G sistēmā neizmanto rāmjus, tāpēc stikla starpsiena būs caurspīdīga un pārredzama. Ritošā daļa ir nosegta ar stikla paneļa platumā piestiprinātu viengabala dekoratīvu uzliku, kurai ir pieejama daudzveidīga krāsu gamma, to var pieskaņot jau esošajam interjeram. Šis augšējais un apakšējais ritošās daļas nosegpanelis veido ilūziju, kā jau esošās sienas turpinājums.
Uz grīdas netiek liktas sliedes, tikai punktveida fiksācijas vietas, kuras netraucē pārvietošanos un uzkopšanu. Konstrukcijas pārvietošanās sliedes tiek stiprinātas pie griestiem.
Bīdāmām stikla starpsienām ir pieejams daudzveidīgs konstruktīvs risinājums, lai apmierinātu praktiski jebkuras vietas montāžas prasības, radītu nepieciešamo atmosfēru un pildītu savas funkcijas.

Dekoratīvās apdares iespējas furnitūrai

Ērtas uzlikas, kuras nosedz visus redzamos furnitūras elementus tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem un ir pieejami dažādos toņos.

Katram projektam individuāls dizains!

Funkcijas

Katrs no pārbīdāmajiem elementiem var tikt konfigurēts kā vērtne un var tikt aprīkots ar kādu no DORMA durvju furnitūras mehānismiem.

Tehniskie parametri

  • Paneļa max augstums 4000mm
  • Paneļa max platums 1100mm
  • Paneļa max svars 150 kg
  • Stikls - rūdītais, ar biezumu 10 mm vai 12 mm

HSW/FSW Brochure

Sazināties ar mums

Svetlana Fjodorova
+371 29 992 195
svetlana@tehnodizains.lv

Sazināties ar mums

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu