Balkonu un lodžiju iestiklojuma sistēma LUMON 5

Jaunākās somu tehnoloģijas ļāva apvienot Lumon sistēmā izsmalcinātu skandināvu dizainu un izturīgus modernos materiālus!

Lumon bezrāmju iestiklošanas sistēma – pats funkcionālākais un elegantākais lodžiju un balkonu iestiklošanas variants šodien. Tāds iestiklošanas veids praktiski bez zaudējumiem laiž cauri saules gaismu un nodrošina skaistu panorāmas skatu uz tuvāko apkārtni, bet nepieciešamības gadījumā ir pilnībā atverams un kompakti saliekams. 

 • Balkons, kas iestiklots ar sistēmu Lumon 5 – tas ir ne tikai gandarījums acīm, bet arī elegants veids kā paplašināt Jūsu dzīvokļa platību un iespējams, ka šī mājīgā vieta kļūs par vismīļāko vietu mājoklī, lai sagaidītu pirmos saules starus ar kafijas tasi vai vakarā pavadītu saulrietu ar tēju ērtā klubkrēslā. 
 • Bīdāmās stikla vērtnes pārvērtīs Jūsu atklāto lodžiju par mājīgu un derīgu telpu, tas patiešām ir ideāls risinājums Jūsu mājokļa labiekārtošanai visām sezonām, jebkuriem laikapstākļiem un harmonijā ar Jūsu garastāvokli. 

Lumon stiklojums iespējams ne tikai taisnstūrveida balkoniem vai lodžijām, sarežģītākās sistēmas nodrošina vērtnes pārvietošanos pat 270 grādu leņķī. Respektīvi, iestikloto telpu iespējams pilnībā atvērt neatkarīgi no tā, kāds veidojums tas būtu:

 • četrstūrainas,
 • ovāls,
 • apaļas
 • vai nestandarta formas.


Visas konstruktīvās detaļas izgatavotas no nerūsošiem, izturīgiem materiāliem!

 • Sistēmas hermetizācijas nolūkā starp vērtnēm uz stikla malas uzmontēti noņemami puscaurspīdīgi PVC blīvējumi. Siltā laikā tos var noņemt, iegūstot 1-3 mm platas ventilācijas spraugas, tās ir pietiekami lielas, lai telpās nodrošinātu gaisa apmaiņu un pasargātu stiklus no aizsvīšanas. 
 • Bezrāmju iestiklošanas sistēma Lumon 5 - sastāv no horizontālām alumīnija vadulām, kas piestiprinātas pie griestiem, balkona nožogojuma vai grīdas, ja augstums nepārsniedz 2800mm.
 • Stikla vērtnes, ierāmētas augšpusē un apakšā ar plāniem profiliem, kuros iebūvēti rullīši, slīd un novietojas starp galvenajām vadulām.
 • Stikla vērtnes izgatavotas no rūdīta stikla 6, 8 un 10 mm biezumā. Stikla biezumu nosaka pēc tehniskām rekomendācijām, kas dotas vētru slodžu tabulā. Stikls var būt pilnīgi caurspīdīgs, bezkrāsains vai arī masā tonēts.
 • Alumīnija profili pārklāti ar pulverveida krāsu (toņi pēc RAL kataloga)  vai anodēti alumīnija krāsā. Montāžas furnitūra no nerūsējošā tērauda maksimālai izturībai.Katrai iestiklošanas sistēmai var būt viena vai vairākas galvenās vērtnes, kas aprīkotas ar atvēršanas rokturiem, un, kurus var nofiksēt vēdināšanas vai nobloķēšanas ar atslēgu stāvoklī.


 • Pirmā vienmēr atveras galvenā vērtne, pārējās vērtnes vienkārši piebīdās virzienā pie galvenās, atveras un visas kopā saliekas "grāmatas" veidā, tādā veidā pilnībā atverot visu iestiklojumu. Lai vējā stikls nevibrētu un viena loksne nesistos pret otru, vērtnes atsien ar speciālu elastīgu saiti, kuru nofiksē pie sienas.
 • Bezrāmju un viegla Lumon konstrukcija izceļ Jūsu individuālā dizaina izsmalcinātību. Lumon iestiklošanas vieglā sistēma var izturēt vēja slodzi līdz 300 km/h.


Sazināties ar mums

Svetlana Fjodorova
+371 29 992 195
svetlana@tehnodizains.lv

Sazināties ar mums
 • Jūsu ērtībām, stikla vērtnes var tikt papildinātas ar bīdāmām žalūzijām. Horizontālās plisētās žalūzijas baltā un pelēkā krāsā, ar dažādu caurspīdīguma pakāpi radīs Jūsu balkona privātuma atmosfēru, pasargās no spilgtiem saules stariem un ļaus kontrolēt telpas temperatūru. Katrs žalūzijas audekls stiprinās uz atsevišķas vērtnes un pārvietojas kopā ar to.

Cenas pieprasījums


Lejupielādēt failu